TERMINALE LOTERYJNE
I KIOSKI INTERAKTYWNE

Wiemy jak stworzyć wyjątkowy event, loterię, konkurs lub inną akcję promocyjną.

PONAD 4500
SZTUK NA MAGAZYNIE

organizacja loterii

pozwala nam organizować loterię lub konkurs zarówno dla 1 galerii handlowej, jak i dla sieci ponad 2000 sklepów jednocześnie​

PONAD 40
RÓŻNYCH MODELI

organizacja loterii

które możemy dopasować do każdego formatu sklepu, z komponentami dobranymi do indywidualnych wymagań

AKREDYTACJA
TECHNICZNA​

organizacja loterii

nasze kioski interaktywne i terminale posiadają opinie techniczne gwarantujące zgodność organizacji loterii z obowiązującymi przepisami​

Wykorzystywane we wszystkich branżach terminale do gier i kioski służą do tworzenia ruchu, animacji punktów sprzedaży i gromadzenia danych. Nasze urządzenia programujemy pod konkretną loterię lub konkurs projektując przebieg zabawy oraz animacje.

KIOSKI INTERAKTYWNE

Interaktywność zabawy możemy osiągnąć poprzez wykorzystanie funkcji wbudowanego ekranu dotykowego w terminalu, skanera kodów kreskowych, wrzutnika rzetonów lub dodatkowych akcesoriów jak dźwignia typu “Jednoręki Bandyta” czy fotokomóka, które inicjują start gry. Wszystko jest kwestią pomysłu na akcję. Zespół Axia doradzi Ci model najlepiej dostosowany do Twoich wyzwań, w tym do wielkości Twojego sklepu.

TERMINALE DISPLAY

Czas udziału klienta w loterii, konkursie lub akcji na terenie sklepu to kluczowy element w retail. Terminale display widoczne w sklepie dzięki spotom oraz dzwiękom, pozwalają zaproponować atrakcyjny dla klienta, sprawny i bezobsługowy event. Display to też możliwość publikacji treści na terminalu: promocji partnerów loterii czy też emisji katalogów promocyjnych.

TERMINALE MINI

Rekomendowane do niewielkich sklepów lub wszędzie tam gdzie wymagane jest zapewnienie bliskości personelu obsługującego akcje. Idealne do organizacji loterii dla marek. Bardzo prosta obsługa, szybki montaż i loteria lub konkurs gotowy do startu.

SZEROKA GAMA TERMINALI
DLA KAŻDEGO RODZAJU SKLEPU

Niezależnie od celów i wielkości punktu sprzedaży, model musi odpowiadać Twoim potrzebom.
 Ogromny wachlarz świecących i słyszalnych terminali oraz kiosków, z ekranem lub bez.
 Sprawdź najbardziej cenione modele.

I
N
T
E
R
A
C
T
I
V
E

terminal loteryjny
TERMINAL 47"

Ultra nowoczesny terminal wyposażony jest w 47-calowy ekran dotykowy i obudowę XXL. Idealny do animacji dużych przestrzeni. Dostępne różnorodne gry dla animacji loterii lub konkursu.

terminal loteryjny
TERMINAL 22"

Nowoczesny design, terminal lubiany przez biura, agencje i salony. Idealny do gromadzenia danych o klientach. Aluminiowa obudowa z opcją druku projektem klienta.

terminal loteryjny
JACKPOT

Aby zagrać w loterii, klient uruchamia prawdziwą rączkę jednorękiego bandyty. Tak budujemy atmosferę Jackpot! Obudowa dopasowana do sklepu.

terminal loteryjny
DOUBLE SCREEN

Podwójny ekran zapewnia optymalny efekt wizualny dzięki dwóm ekranom umieszczonym jeden nad drugim: górny ekran przyciąga uwagę, zaś dolny horyzontalny ekran umożliwia szybkie wprowadzanie danych.

terminal loteryjny
TERMINAL ŻETON

Unikalny element uruchomienia zabawy poprzez żeton - silny motywator do wzięcia udziału w zabawie. Osiągane wskaźniki partycypacji w akcji aż do 95%! Ekran dotykowy 22".

terminal loteryjny
TABLET

Ten model cechuje horyzontalny ekran. Nowość w naszej gamie urządzeń do gry. Duża powierzchnia dekoracji dla komunikacji marketingowej.

terminal loteryjny
TERMINAL MOTION

Integracja z fotokomórką pozwala nam na organizację interaktywnych loterii dla klienta - np. wykonany ruch nogą uruchamia wirtualne oddanie strzału do bramki. Terminal eventowy dla konkursów i loterii z możliwością animacji na 24" ekranie.

organizacja loterii
FOTO TERMINAL

Terminal jest wyposażony w kamerę internetową, która pozwoli Twoim klientom zrobić zdjęcie w zabawny i oryginalny sposób. Idealny do rozrywki. Gwarantowana możliwość drukowania, udostępniania lub wysyłania zdjęć przez e-mail!

terminal loteryjny
TERMINAL 10" TOFF

Nowy terminal z ekranem 10" z wbudowanym skanerem i drukarką. Idealny do animacji loterii dla mniejszych sklepów. Kompaktowa obudowa gwarantuje prosty i szybki samodzielny montaż.

D
I
S
P
L
A
Y

terminal loteryjny
FLASH MACHINE

Terminal wyposażony w 8 ultra jasnych spotów świetlnych wykorzystywanych do animacji losowania, w kształcie szczęśliwego koła. Efekt wizualny gwarantowany!

terminal loteryjny
MEGALIGHT

Zeskanowanie kuponu uruchamia podświetlenie 12 boksów świetlnych. Terminal ozdobiony jest dwustronną obudową.

terminal loteryjny ruletka
TERMINAL 17"

Ekran terminala jest tylko elementem animacji losowania nagród i wyświetlania komunikatów gry. Obudowa dopasowana tematycznie.

terminal loteryjny
TERMINAL TORT

Terminal z obudową w kształcie tortu, idealny do loterii i konkursów urodzinowych. Wygrana komunikowana jest podświetleniem świeczki, jinglem urodzinowym i wydrukiem.

terminal loteryjny
BRAMA

Terminal z dwoma stanowiskami oczytu kuponów z obudową w kształcie bramy. Idealny dla dużych powierzchni handlowych.

terminal loteryjny
DIGIT BOX

Cyfrowy panel umożliwia wyświetlanie spersonalizowanego tekstu. Wbudowana drukarka oraz skaner. Jest to najbardziej ekonomiczny terminal wielkoformatowy!

M
I
N
I

terminal loteryjny
KIEROWNICA

Indywidualny design i konstrukcja dostosowana do montażu na kierownicę w samochodzie. Wyposażony w ekran dotykowy oraz skaner. Możliwość podłączenia do internetu.

terminal loteryjny
BRAND COLUMN

Mini terminale z ekranem lub rączką uruchamiane kuponem. opcjonalnie z drukarką. Dedykowana obudowa projektowana dla marki.

terminal loteryjny
TABLETY

Tablety dotykowe można zintegrować z całkowicie bezpieczną aluminiową obudową lub stelażem. Możliwe jest dekorowanie obrysu ekranu kolorami klienta lub operacji.

terminal loteryjny mini
SLOT

Jako narzędzie wspierające sprzedaż, mini terminal typu Slot wyposażony w 8 jasnych diod LED przyciąga uwagę klienta. Zasilanie na baterię.

terminal loteryjny mini
TEEZY

Terminal Teezy z 10-calowym ekranem dotykowym i drukarką, idealny do akcji promocyjnych z wydrukiem kuponów rabatowych.

terminal loteryjny
TEEZY 2

Mini terminal Teezy w prostszej wersji, bez drukarki. Dedykowany do akcji z udziałem hostess, przebieg zabawy widoczny na ekranie.

PODSTAWOWY MECHANIZM LOTERII PROMOCYJNEJ
Axia Retail Loterie i konkursy

KROK 1

Zrób zakupy

Axia Retail Loterie i konkursy

KROK 2

Odbierz kupon loterii

Axia Retail Terminale Interaktywne

KROK 3

Zeskanuj kupon w terminalu

Axia Retail Loterie i konkursy

KROK 4

Sprawdź czy wygrałeś nagrodę

Chcesz więcej?
 Daj swoim klientom kolejną możliwość  wygranej i dodaj do mechanizmu drugą szansę online.