loterie online
i OMNICHANNEL

Wiemy jak zorganizować loterię we wszystkich Twoich kanałach sprzedaży.

ROZWIĄZANIA OMNICHANNEL

organizacja loterii

Loterie dla e-commerce, interaktywne gry, quizy online, formularze rejestracji oraz systemy dystrybucji kuponów

BEST USER
EXPERIENCE

organizacja loterii

Czytelne zasady loterii, przejrzyste formularze i kroki rejestracji. Obowiązkowo zoptymalizowany RWD

MONITORING WYNIKÓW

organizacja loterii

Dedykowany dashboard umożliwia monitorowanie online przebiegu loterii oraz analizę względem KPI

Zorganizujemy loterię promocyjną lub konkurs konsumencki dla Twoich klientów niezależnie od tego czy dokonali oni zakupów w sklepie fizycznym, sklepie e-commerce czy za pomocą aplikacji mobilnej. Łączymy wszystkie kanały sprzedaży i oferujemy zabawę.

LOTERIE E-COMMERCE

Kanał sprzedaży online rozwija się i liczba klientów kupujących w internecie stale rośnie. Dlaczego mamy wyłączać ich z organizowanych loterii i konkursów? Projektując mechanizmy loterii uwzględniamy w nich również zakupy dokonane w sklepach internetowych czy aplikacjach mobilnych. Omnichannel to dla nas jednakowa zabawa dla wszystkich klientów.

LOTERIE Z SZANSĄ ONLINE

Najczęściej realizowana jako kolejna szansa do wygrania nagród finałowych loterii. Nasze terminale do gier lub kioski loteryjne generują unikalne kody do rejestracji na stronie www. Jest to idealne rozwiązanie dla wylosowania jednej lub kilku nagród głównych loterii – przedłużenie zabawy w sklepie jako drugiej szansy na wygraną. Dobrze zaprojektowane e-loterie lub e-konkursy skutecznie wspierają pozyskanie marketingowych baz danych klientów. Nasza druga szansa online jest rozwiązaniem dla akcji z zdrapką, zwykłym kuponem czy naszym lucky voucherem. Wystarczy nadrukować na nich unikalny kod.

FORMULARZE ZBIERANIA DANYCH

Mimo tego, iż digital jest coraz ważniejszy dla klientów, to 95% przychodów generowanych w handlu detalicznym pochodzi z fizycznych sklepów. Rola tych sklepów jest kluczowa, jeśli chcesz zoptymalizować swoją wiedzę o klientach. Animuj swój sklep i poprzez zabawę zbieraj dane kwalifikowane klientów – zapytaj o ich gusta, nawyki zakupowe, projekty. Maksymalizuj swoje wyniki z naszymi specjalnie zaprojektowanymi terminalami i formularzami do kampanii gromadzących dane w sklepie. Dostępnych jest wiele formatów. Wszystkie nasze urządzenia można personalizować szeroką gamą grafik. Zdobądź nowych klientów, zdobywaj lojalność, angażuj klientów, wzbogacaj swoją wiedzę o nowych klientach.

PODSTAWOWY MECHANIZM LOTERII ONLINE

Axia Retail Loterie i konkursy

KROK 1

Zrób zakupy w dowolnym kanale sprzedaży

Axia Retail loterie online

KROK 2

Na paragonie znajdziesz swój unikalny kod lub otrzymasz go elektronicznie

Axia Retail loterie online

KROK 3

Zarejestruj kod na stronie loterii

Axia Retail Loterie i konkursy

KROK 4

Zobacz czy wygrałeś

Chcesz dobrze wykorzystać zebraną bazę klientów?
Zobacz rozwiązania Axia Digital z zakresu Business Intelligence dla branży retail.