Organizacja loterii ze zdrapkami lub kuponami

Pomimo rosnącej digitalizacji, tradycyjne loterie wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zdrapki, kupony i losy loteryjne są świetnym materiałem promocyjnym, który przyciąga uczestnika loterii jak  magnes. Klienci dobrze znają te narzędzia i mają do nich duże zaufanie. 

Axia Retail zapewnia kompleksową organizację loterii, od kreacji i produkcji materiałów, przez logistykę po obsługę prawną loterii. 

Organizacja loterii z Lucky Voucher

Lucky Voucher® to instrument marketingowy, którego celem jest tworzenie ruchu w sklepie. Dzięki unikalnej technologii druku odczyt czeku możliwy jest tylko w sklepie – klient nie może odczytać go w domu. W rezultacie musi on dotrzeć do punktu sprzedaży i zrobić zakupy. W ten sposób powstaje ruch w sklepie.
Jako posiadacz wyłącznego prawa do Lucky Voucher®, Axia Retail jest w stanie to zapewnić, że korzystając z naszego rozwiązania przy organizacji loterii dla Twoich konsumentów zdecydowanie wyróżnisz się na tle konkurencji.

Organizacja loterii ze zdrapkami

Loteria ze zdrapkami zapewnia natychmiastową gratyfikację ujawniająca nagrodę lub wiadomość pod spodem.
Dzięki pełnemu zakresowi technologii druku jesteśmy w stanie zapewnić obsługę loterii ze zdrapkami od A do Z. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań dopasowanych do każdego typu loterii i wymagań Klienta. Nasze zdrapki charakteryzują się wysoką jakością produkcji i nie zostawiają śladów na paznokciach 🙂 

Organizacja loterii z otwieranymi kuponami

Kupony Peel&Reveal to świetna alternatywa dla tradycyjnych zdrapek. Treści poufne (np. nagroda, kod kreskowy, kod QR, token dostępu) są umieszczane pod polem, które otwiera się ręcznie dzięki perforacji. Ten rodzaj kuponu można zabezpieczyć za pomocą mikrodruku, znaku wodnego lub lakieru UV. Co więcej, kupony są połączone na pasku, co zapewnia łatwiejszą kontrolę podczas wydawania.