Loteria z okazji 13 Urodzin sklepu E. Leclerc w Galerii Przymorze w Gdańsku.

Z okazji 13 urodzin E. Leclerc Gdańsk w Galerii Przymorze przygotowaliśmy dla Klientów sklepu i galerii, loterię z podwójnym kołem fortuny oraz atrakcyjnym stoiskiem. 

Aby wziąć udział w loterii należy, w dniach od 07.03. do 19.03.2022. dokonać zakupu w sklepie E. Leclerc lub punktach usługowych na terenie galerii biorących udział w loterii na kwotę min. 50 zł. Po dokonaniu zakupu Klient otrzymuje kupon z kodem kreskowym. Kupon upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu nagród natychmiastowych, po zeskanowaniu kodu w terminalu na kole fortuny ukazuje się informacja o wygranej lub jej braku. Każdy kupon, upoważnia również do wzięcia udziału w losowaniu nagród tygodniowych i nagrody finałowej, po wcześniejszym wypełnieniu kuponu o dane Klienta i wrzuceniu go do urny. 

Do wygrania w losowaniach natychmiastowych, tygodniowych i finałowym atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.