Loteria promocyjna z okazji 25 Urodzin Castorama.

Ponownie Castorama Polska świętowała i współtworzyła kompleksowo z naszą agencją loterię z okazji swoich 25 urodzin. Wystarczyło zrobić zakupy pomiędzy 23 marca a 16 kwietnia i zagrać. W każdym sklepie Castorama znajdował się terminal loteryjny, w którym Klienci sklepów grali o nagrody rzeczowe i karty przedpłacone.
Do wygrania – po rejestracji na stronie loterii – było  aż 25 nagród głównych w postaci kart przedpłaconych o wartości 25 000 zł do wykorzystania na jeden z wybranych celów: Kuchnia, Łazienka, Ogród.

Od kilku edycji dostarczamy takie rozwiązania, aby loteria obejmowała wszystkie kanały sprzedaży, w których o nagrody natychmiastowe oraz główne mogli grać również Klienci sklepu internetowego castorama.pl !

W tym roku po raz pierwszy wdrożyliśmy nasze nowe narzędzie, którego celem było przyciągnięcie klientów do sklepów Castorama w okresie loterii. Dedykowany formularz pozwalał na pobranie specjalnego kodu loterii umożliwiającego grę w terminalu loteryjnym po przyjściu do wybranego sklepu Castorama.

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć demo naszej platformy loterii.