KIOSKI LOTERYJNE
I TERMINALE DO GRY

Wiemy jak animować każdy punkt sprzedaży

W naszym parku maszynowym posiadamy ponad 4500 kiosków loteryjnych – pozwala nam to na zorganizowanie loterii zarówno dla galerii handlowej jak i ogólnokrajowej sieci z wieloma sklepami. Narzędzie dopasujemy do specyfiki loterii – wielkości punktów sprzedaży, grupy docelowej, czasu trwania. Wachlarz modeli to ponad 40 kiosków w różnych rozmiarach oraz ze specyficznymi komponentami. 

Animacja punktów sprzedaży

Organizacja loterii z użyciem kiosku pozwala na stworzenie widowiskowego eventu dla klientów. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas stoiska przyciągają uwagę w przestrzeni handlowej zachęcając do udziału. Zarówno animację losowania jak i dekorację możemy dopasować do dowolnej okazji lub akcji tematycznej, tworząc tym samym dodatkowy instrument w komunikacji handlowej. 

Unikalne komponenty

Unikalne komponenty

Nasze urządzenia jesteśmy w stanie połączyć z komponentami potrzebnymi do udanej akcji. W zależności od potrzeb i zaplanowanego mechanizmu akcji może to być skaner, drukarka, dodatkowy głośnik lub ekstra oświetlenie. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zaproponować akcję loteryjną skrojoną dokładnie pod konkretne potrzeby. 

Wsparcie na każdym etapie

Poza ekspertyzą i doradztwem na etapie planowania, nasz zespół zajmuje się kompleksowo montażem, wsparciem technicznym i operacyjnym dla personelu oraz raportowaniem wyników marketingowych i rekomendacjami na przyszłość. 

Loteria omnichannel

Loteria omnichannel

Loteria z użyciem kiosku nie musi ograniczać się tylko do osób kupujących stacjonarnie. Dzięki rozwiniętej przez naszą agencję platformie loterii, taką samą zabawę jak w sklepie jesteśmy w stanie zaoferować klientom ze sklepu internetowego czy aplikacji mobilnej.