DRUKOWANE NARZĘDZIA
LOTERYJNE

Wiemy jak zorganizować skuteczną loterię

Loterie z użyciem drukowanych narzędzi są doskonale znane klientom. Takie akcje promocyjne wciąż zyskują coraz większą popularność. Oferujemy doskonałe rozwiązania na eventy z okazji otwarcia nowych sklepów czy akcji jubileuszowych. Każde z naszych drukowanych narzędzi produkowane jest z ekologicznie pozyskiwanego papieru z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa.

Lucky Voucher - przyciągnięcie klienta

Unikalna, opatentowana technologia druku pola zawierającego ukrytą informację o nagrodzie. Możliwość odczytania pola ma tylko personel, w przeciwieństwie do innych drukowanych narzędzi. Insert Lucky Voucher do gazetki czy katalogu tworzy u klienta silną motywację do wizyty w sklepie. Poprzez kombinację liczby pól lub warunków odczytu można wykorzystać z wielu mechanizmach w zależności od celu ​loterii.

Stripe Kupon - animacja i zbieranie danych

Stripe Kupon - animacja i zbieranie danych

Nasze innowacyjne narzędzie loteryjne spełnia dwa cele: animację punktu sprzedaży (dzięki wydawaniu nagród natychmiastowych) oraz zbieraniu danych klientów (dzięki rejestracji na stronie loterii). Informacje o nagrodzie i kodzie do rejestracji jest umieszczona pod okienkami, które otwiera się ręcznie, co ułatwiają specjalne perforacje.

Zdrapka loteryjna - zabawa dla klientów

Ponieważ jest to dobrze znane narzędzie, organizacja loterii ze zdrapką marketingową sprawdza się we wielu branżach oraz z każdą grupą docelową klientów. Kupon ze zdrapką może mieć szerokie zastosowanie – istnieje możliwość dodania personalizacji, kilku zakrytych pól lub perforacji. Jesteśmy w stanie zaproponować taki projekt, który najlepiej sprawdzi się przy założonych celach.